Skip to main content

Kuinka voimme auttaa?

Asiakaspalvelu

+358 44 986 3189
one1@one1.fi

Toimipisteet

One1 Hämeenlinna
Vanajantie 7
13110 Hämeenlinna

One1 Lahti
Kauppakatu 31
15140 Lahti

Laskutus

Verkkolaskuosoite: 003723355947
Välittäjän tunnus: 003714377140
Operaattori: Ropo Capital

Muut laskutustiedot

Tero Holappa

Toimitusjohtaja

p. 040 776 2097
tero.holappa@one1.fi

Mika Kallio

Johtaja, energian tuotantoratkaisut

p. 044 323 7707
mika.kallio@one1.fi

Juha Minkkinen

Aluejohtaja

p. 0400 351 214
juha.minkkinen@one1.fi

Heli Kettunen

Projektijohtaja

p. 040 844 2403
heli.kettunen@one1.fi

Lauri Malinen

Tekninen johtaja

p. 050 374 4544
lauri.malinen@one1.fi

Sakari Viitanen

Myynti- ja kehitysjohtaja

Janne Ekholm

Myyntipäällikkö

p. 0400 806 115
janne.ekholm@one1.fi

Tomi Elo

Myyntipäällikkö

p. 050 534 4774
tomi.elo@one1.fi

Eemeli Järvinen

Myyntipäällikkö

Jarkko Tenhunen

Tuotepäällikkö

Markus Merta

Liiketoimintapäällikkö

p. 050 548 4880
markus.merta@one1.fi

Ari Haapanen

Liiketoimintapäällikkö

p. 0400 539 322
ari.haapanen@one1.fi

Matias Honkavuori Oksanen

Projektipäällikkö

Jere Holmqvist

Projektipäällikkö

p. 050 538 5000
jere.holmqvist@one1.fi

Tatu Lehtinen

Projektipäällikkö

p. 040 194 4676
tatu.lehtinen@one1.fi

Aatu-Ville Väänänen

Projekti-insinööri

Petri Kinnunen

Tekninen asiantuntija

p. 050 441 4414
petri.kinnunen@one1.fi

Antti Hieta

Energiainsinööri

p. 044 336 6582
antti.hieta@one1.fi

Sanni Koskela

Projektikoordinaattori

p. 044 3848 889
sanni.koskela@one1.fi

Heikki Lohilahti

Projekti-insinööri

Tuukka Tikka

Etähallinnan asiantuntija

p. 040 839 1966
tuukka.tikka@one1.fi

Samuli Oivanen

Käyttöinsinööri

p. 044 505 1806
samuli.oivanen@one1.fi

Sanna Siri

Energia-asiantuntija

p. 045 1300 844
sanna.siri@one1.fi

Niina Paasonen

Controller

p. 045 340 2120
niina.paasonen@one1.fi

Erno Kero

Asiantuntija, IT

p. 040 359 4901
erno.kero@one1.fi

Kaipaatteko parempia energiaratkaisuja?

Kysy vaan, me kerromme ja selvitämme. Jos lämmitystavan muutos tai energiatehokkuuden lisääminen puolueettoman energia-ammattilaisen toimesta on se, mitä tarvitsette, ollaan yhteydessä.

Rekry

Tarjoamme joustavan ja huippuhyvän työyhteisön sekä mielenkiintoiset työtehtävät! Toimimme kehittyvässä markkinassa ympäristöystävällisten energiaratkaisujen ja toimivien kiinteistöjen puolesta. Meillä olet olennainen osa yrityksemme sekä koko mielenkiintoisen markkinan kehitystä. Yhteisöllisen työympäristön lisäksi meillä on työntekijöille tarjolla monipuolisia henkilöstöetuja, työterveyspalveluista lounas- ja virike-etuihin ja erilaisiin sisäisiin virkistystapahtumiin. Hakemukset voi lähettää osoitteeseen rekry@one1.fi