Skip to main content

Kuinka voimme auttaa?

Asiakaspalvelu

+358 44 986 3189
one1@one1.fi

Toimipisteet

One1 Hämeenlinna
Vanajantie 7
13110 Hämeenlinna

One1 Lahti
Kauppakatu 31
15140 Lahti

Laskutus

Verkkolaskuosoite: 003723355947
Välittäjän tunnus: 003714377140
Operaattori: Ropo Capital

Tero Holappa

Toimitusjohtaja

p. 040 776 2097
tero.holappa@one1.fi

Mika Kallio

Johtaja, energian tuotantoratkaisut

p. 044 323 7707
mika.kallio@one1.fi

Juha Minkkinen

Aluejohtaja

p. 0400 351 214
juha.minkkinen@one1.fi

Heli Kettunen

Projektijohtaja

p. 040 844 2403
heli.kettunen@one1.fi

Lauri Malinen

Tekninen johtaja

p. 050 374 4544
lauri.malinen@one1.fi

Sakari Viitanen

Myynti- ja kehitysjohtaja

Tomi Elo

Myyntipäällikkö

p. 050 534 4774
tomi.elo@one1.fi

Eemeli Järvinen

Myyntipäällikkö

Jarkko Tenhunen

Tuotepäällikkö

Ari Haapanen

Liiketoimintapäällikkö

p. 0400 539 322
ari.haapanen@one1.fi

Matias Honkavuori Oksanen

Liiketoimintapäällikkö

Jere Holmqvist

Projektipäällikkö

p. 050 538 5000
jere.holmqvist@one1.fi

Samuli Oivanen

Käyttöinsinööri

p. 044 505 1806
samuli.oivanen@one1.fi

Heikki Lohilahti

Projekti-insinööri

Aatu-Ville Väänänen

Projekti-insinööri

Antti Hieta

Energiainsinööri

p. 044 336 6582
antti.hieta@one1.fi

Janne Mäkinen

Energia-asiantuntija

p. 050 551 0015
janne.makinen@one1.fi

Petri Kinnunen

Tekninen asiantuntija

p. 050 441 4414
petri.kinnunen@one1.fi

Tuukka Tikka

Etähallinnan asiantuntija

p. 040 839 1966
tuukka.tikka@one1.fi

Sanni Koskela

Projektikoordinaattori

p. 044 3848 889
sanni.koskela@one1.fi

Niina Paasonen

Controller

p. 045 340 2120
niina.paasonen@one1.fi

Erno Kero

Asiantuntija, IT

p. 040 359 4901
erno.kero@one1.fi

Kaipaatteko parempia energiaratkaisuja?

Kysy vaan, me kerromme ja selvitämme. Jos lämmitystavan muutos tai energiatehokkuuden lisääminen puolueettoman energia-ammattilaisen toimesta on se, mitä tarvitsette, ollaan yhteydessä.

One1 uutiskirje

Uutiskirjeemme tilaajana saat arvoa tuottavaa asiaa energiamaailmasta noin kerran kuukaudessa.

Rekry

Tarjoamme joustavan ja huippuhyvän työyhteisön sekä mielenkiintoiset työtehtävät! Toimimme kehittyvässä markkinassa ympäristöystävällisten energiaratkaisujen ja toimivien kiinteistöjen puolesta. Meillä olet olennainen osa yrityksemme sekä koko mielenkiintoisen markkinan kehitystä. Yhteisöllisen työympäristön lisäksi meillä on työntekijöille tarjolla monipuolisia henkilöstöetuja, työterveyspalveluista lounas- ja virike-etuihin ja erilaisiin sisäisiin virkistystapahtumiin. Hakemukset voi lähettää osoitteeseen rekry@one1.fi